Тим   06/07
  Анкета
Дали мислите, дека треба да има ТВ директни преноси од домашното фудбалско првенство?

 

    Галерија

 

СЛЕДНО - 13 Коло
РЕНОВА  :  РАБОТНИЧИ К
  04 ное 2007
  12 Коло - 28 окт 2007
РАБОТНИЧИ К   ПОБЕДА
4  :  2
Инфо за натпреварот
Фотографии од натпреварот
 ТАБЕЛА
Работничи Кометал 32
Милано 24
Вардар 23
Пелистер 21
Ренова 18
Македонија Ѓ.П. 16
Победа 15
Силекс 14
Башкими 11
Напредок 10
Цементарница 6
Шкендија 79 6
 
 
 
 
 
 
 
  (C) Copyright 2007 FC Rabotnicki Kometal, All rights reserved